Neo
Aur Nova IINeo este pozitionat pe locul #23 in clasamentul ELO COMPE.RO cu 1073 puncte, detinand rankul Aur Nova II. A jucat 7 meciuri competitive cu o rata de castig de 14% (1 victorii, 1 infrangeri).
Statistic, are un K/D ratio de 1.87 cu 86 ucideri si 46 morti, din care 66% headshot rate (57 HS). A facut 48 MVP-uri si 0 clutch-uri castigate pe parcursul a 2 ore de joc competitiv pe serverele COMPE.RO. A plantat bomba de 5 ori si a dezamorsat-o de 1 ori.
Harta preferata este Dust2 (5 meciuri, 0% winrate, media 12 kills/meci), urmata de Mirage (5 meciuri, 40% wr) si Inferno (1 meciuri).
A deblocat 1 din 20 realizari disponibile pe platforma.
Realizari (1/20)
Ultimele Meciuri
| Harta | Echipa | Scor | K/D/A | HS | DMG | MVP | ELO | Data |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de_dust2 | CT | 4 - 13 | 14/7/3 | 6 | 1663 | 5 | -12 | 05.05.2026 |
| de_inferno | T | 13 - 4 | 16/8/3 | 8 | 2698 | 9 | 0 | 05.05.2026 |
| de_dust2 | T | 13 - 6 | 10/8/2 | 9 | 1620 | 10 | 0 | 05.05.2026 |
| de_dust2 | T | 13 - 3 | 8/5/0 | 7 | 1116 | 6 | +35 | 05.05.2026 |
| de_dust2 | T | 13 - 0 | 12/1/0 | 9 | 2169 | 7 | 0 | 05.05.2026 |
| de_mirage | CT | 5 - 13 | 6/10/0 | 5 | 930 | 4 | 0 | 05.05.2026 |
| de_mirage | T | 13 - 9 | 20/7/1 | 13 | 2568 | 7 | 0 | 05.05.2026 |
| de_mirage | T | 13 - 9 | 0/0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 02.04.2026 |
| de_mirage | T | 1 - 13 | 0/0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29.03.2026 |
| de_dust2 | T | 13 - 5 | 14/6/2 | 7 | 2339 | 10 | +44 | 29.03.2026 |
| de_mirage | T | 10 - 13 | 8/12/1 | 4 | 1524 | 2 | +21 | 29.03.2026 |
▸ Sumar ultimele 10 meciuri (click pentru detalii)
05 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Counter-Terrorist, a pierdut 4-13 cu 14/7/3 K/D/A, 5 MVP si 1663 damage total. ELO -12.
05 mai 2026: pe Inferno, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-4 cu 16/8/3 K/D/A, 9 MVP si 2698 damage total. ELO 0.
05 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-6 cu 10/8/2 K/D/A, 10 MVP si 1620 damage total. ELO 0.
05 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-3 cu 8/5/0 K/D/A, 6 MVP si 1116 damage total. ELO +35.
05 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-0 cu 12/1/0 K/D/A, 7 MVP si 2169 damage total. ELO 0.
05 mai 2026: pe Mirage, de pe partea Counter-Terrorist, a pierdut 5-13 cu 6/10/0 K/D/A, 4 MVP si 930 damage total. ELO 0.
05 mai 2026: pe Mirage, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-9 cu 20/7/1 K/D/A, 7 MVP si 2568 damage total. ELO 0.
02 aprilie 2026: pe Mirage, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-9 cu 0/0/0 K/D/A si 0 damage total. ELO 0.
29 martie 2026: pe Mirage, de pe partea Terrorist, a castigat 1-13 cu 0/0/0 K/D/A si 0 damage total. ELO 0.
29 martie 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-5 cu 14/6/2 K/D/A, 10 MVP si 2339 damage total. ELO +44.