m1otok

m1otok

Aur Nova II
Steam ID: 76561199793494807
Membru din: 16.05.2026
Ultima activitate: 16.05.2026
Reputatie: 0
1197
ELO

m1otok este pozitionat pe locul #8 in clasamentul ELO COMPE.RO cu 1197 puncte, detinand rankul Aur Nova II. A jucat 5 meciuri competitive cu o rata de castig de 80% (4 victorii, 0 infrangeri).

Statistic, are un K/D ratio de 2.39 cu 86 ucideri si 36 morti, din care 65% headshot rate (56 HS). A facut 39 MVP-uri si 2 clutch-uri castigate pe parcursul a 2 ore de joc competitiv pe serverele COMPE.RO. A plantat bomba de 4 ori si a dezamorsat-o de 1 ori.

Harta preferata este Dust2 (4 meciuri, 50% winrate, media 19 kills/meci), urmata de Mirage (1 meciuri, 0% wr).

A deblocat 1 din 20 realizari disponibile pe platforma.

5
Meciuri
4
Victorii
0
Infrangeri
80%
Rata Castig
86
Ucideri
36
Morti
2.39
K/D Ratio
65%
Headshot %
12
Asistari
39
MVP-uri
2
Clutch-uri
2h 27m
Ore Jucate
5
Bombe P/D

Realizari (1/20)

Primii Pasi
Omoara 100 de jucatori
5/100 +5 ELO
Soldat
Omoara 500 de jucatori
5/500 +10 ELO
Veteran
Omoara 1000 de jucatori
5/1000 +20 ELO
Legenda
Omoara 5000 de jucatori
5/5000 +50 ELO
Tintash
Fa 100 de headshot-uri
4/100 +5 ELO
Sniper
Fa 500 de headshot-uri
4/500 +15 ELO
One Tap Machine
Fa 1000 de headshot-uri
4/1000 +30 ELO
Castigator
Castiga 50 de runde
2/50 +5 ELO
Campion
Castiga 200 de runde
2/200 +15 ELO
Imbatabil
Castiga 500 de runde
2/500 +30 ELO
Starul Echipei
Primeste 25 de MVP-uri
1/25 +10 ELO
Cel Mai Valoros
Primeste 100 de MVP-uri
1/100 +25 ELO
Primul Ace
Fa primul tau ace (5 kills intr-o runda)
0/1 +15 ELO
Ace Master
Fa 10 ace-uri
0/10 +30 ELO
Macelarul
Omoara 10 jucatori cu cutitul
0/10 +15 ELO
Bombardier
Planteaza bomba de 50 de ori
0/50 +10 ELO
Geniu
Dezamorseaza bomba de 25 de ori
0/25 +10 ELO
Erou
Castiga un clutch 1v3 sau mai mare
0/1 +20 ELO
Foc Continuu
Fa 5 kill-uri fara sa mori
Completat +10 ELO
Dedicat
Joaca 10 ore pe server
300/36000 +10 ELO

Ultimele Meciuri

HartaEchipaScorK/D/AHSDMGMVPELOData
de_mirage CT 9 - 13 12/11/7 10 2161 3 +22 16.05.2026
de_dust2 T 5 - 13 15/9/2 9 2198 5 +32 16.05.2026
de_dust2 T 13 - 4 16/5/0 10 2110 9 +45 16.05.2026
de_dust2 CT 5 - 13 18/5/1 9 2295 7 +43 16.05.2026
de_dust2 T 3 - 13 25/6/2 18 3446 15 0 16.05.2026
▸ Sumar ultimele 5 meciuri (click pentru detalii)

16 mai 2026: pe Mirage, de pe partea Counter-Terrorist, a pierdut 9-13 cu 12/11/7 K/D/A, 3 MVP si 2161 damage total. ELO +22.

16 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a castigat 5-13 cu 15/9/2 K/D/A, 5 MVP si 2198 damage total. ELO +32.

16 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a pierdut 13-4 cu 16/5/0 K/D/A, 9 MVP si 2110 damage total. ELO +45.

16 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Counter-Terrorist, a pierdut 5-13 cu 18/5/1 K/D/A, 7 MVP si 2295 damage total. ELO +43.

16 mai 2026: pe Dust II, de pe partea Terrorist, a castigat 3-13 cu 25/6/2 K/D/A, 15 MVP si 3446 damage total. ELO 0.